Serenity kapsułki

Eksperci zalecają dorosłym co najmniej 7–8 godzin snu każdej nocy. Niestety, około 33 osób nie przestrzega zalecanej ilości snu na noc, a około 1 na 5 dorosłych  doświadcza sporadycznej bezsenności lub trudności ze snem. Pozbawienie ciała snu wiąże się z wieloma zagrożeniami dla zdrowia i powoduje ogromne obciążenie praktycznie każdego układu narządów w organizmie. Brak odpowiedniego snu wpływa na naszą zdolność do utraty wagi lub utrzymania zdrowej wagi; wpływa na to jak się czujemy, uczymy się i zachowujemy. Negatywnie wpływa na nasze zdrowie, układ krążenia i ogólne samopoczucie.  Może skrócić czas reakcji i zakłócić naszą zdolność prowadzenia pojazdów. Uzyskanie odpowiedniego snu ma zasadnicze znaczenie dla fizycznego i psychicznego powrotu do życia codziennego. Od jakości snu zależy jak czujesz się każdego dnia, ponieważ niezbędne jest wspieranie naturalnych procesów regeneracyjnych i regenerujących.

Istnieją setki różnych zaleceń, przepisów rodzinnych, produktów i suplementów diety o których wszyscy twierdzą, że pomagają. Jednak to, co może być skuteczne dla jednej osoby, może w ogóle nie pomóc osobie trzeciej. Teraz mamy rozwiązanie, które wykorzystuje zarówno sprawdzone historycznie składniki, jak i najlepsze współczesne nauki.

 

 

Podstawowe korzyści:
Łagodzi bezsenność
Promuje relaks i zdrowy sen
Pomaga w uzyskaniu spokojnego snu, nie pozostawiając Cię zmęczonym lub zaspanego następnego dnia
Pomaga uzyskać łatwość zasypiania
Prowadzi do spokojnego snu
Uspokaja układ nerwowy
Pomaga zmniejszyć stres

Stosowanie:
1 do 2 kapsułek przed snem.

Uwaga
Trzymać poza zasięgiem dzieci. Kobiety w ciąży, karmiące piersią lub będące pod opieką lekarza powinny skonsultować używanie tego produktu z lekarzem.
Przechowuj w chłodnym i suchym miejscu.