Era olejków eterycznych

Dwadzieścia lat temu niewiele osób wiedziało co to są suplementy diety i dlaczego zamiast syntetycznej witaminy C należy kupować naturalną. Dziś już nikt rozsądny nie kwestionuje potrzeby stosowania naturalnych suplementów diety.
..

Właśnie zaczyna się  NOWA ERA w ochronie zdrowia – ERA OLEJKÓW ETERYCZNYCH!
.

>
Dopiero od niedawna nauka zaczęła interesować się znanymi od tysięcy lat olejkami eterycznymi i ich rewelacyjnymi możliwościami terapeutycznymi. W tysiącach badań dowiedziono, że mają zdumiewającą moc działania, a kilka kropli użytego w różny sposób olejku eterycznego zastępuje pół dłoni tabletek, czy kapsułek. I nie trzeba połykać olejków, żeby uzyskać znakomity efekt terapeutyczny.

Dodatkową zaletą olejków eterycznych są ich rewelacyjne możliwości w zakresie pielęgnacji ciała i włosów. Warto dodać, że co trzecia kobieta ma problemy z wypadającymi włosami, a tak łatwo jest zaradzić temu używając właśnie olejków klasy terapeutycznej.

Jeśli nigdy wcześniej nie zetknąłeś się z olejkami eterycznymi klasy terapeutycznej to już czas, bo robi się o nich coraz głośniej, a wkrótce będzie bardzo głośno. Zacznij jeszcze przed Świętami, bo nadarza się wyjątkowa okazja. Jeśli nie wiesz jakie korzyści uzyskasz stosując olejek eteryczny, to jakim cudem staniesz się jego posiadaczem?
Otwórz zakładkę Właściwości i zobacz co olejek Lavender może zdobić dla Ciebie i Twoich najbliższych- pomyśl również swoich o rodzicach.
Na przykład:  nie znajdziesz na świecie niczego, co tak jak Lavender natychmiast uśmierzy ból i pozostawi poparzone miejsce bez blizny. To tylko jeden z przykładów działania olejku.
.

.
Nie bez powodu olejek z lawendy jest światowym HITEM. Ma niezwykle wszechstronne właściwości i jest wystarczająco delikatny, by móc nanosić go bezpośrednio na skórę. Osobiście uważam go za najbardziej niezbędny olejek eteryczny w każdym domu. Zwłaszcza teraz, kiedy skończyła się zima i za chwilę pojawi się plaga komarów, a zwłaszcza kleszczy i znowu pojawią się artykuły o koszmarnej chorobie, jaką jest Borelioza.

 

.

.